WYKŁADZINY PCW (W TYM ROZPRASZAJĄCE ŁADUNKI ELEKTRYCZNE TYPU ESD) I LINOLEUM ATESTOWANE DO GABINETÓW STOMATOLOGICZNYCH I POMIESZCZEŃ SŁUŻBY ZDROWIA I SZPITALI.

 

 

Czyszczenie i konserwacja ("lakierowanie') przemysłowych wykładzin PCV. Ofertę naszych usług kierujemy również w stronę właścicieli i administratorów gabinetów stomatologicznych. Regularnie obsługujemy placówki usług stomatologicznych na terenie całego kraju.

W menu głównym dostępna jest przykładowa galeria zdjęć usług wykonanych przez naszą firmę w gabinetach stomatologicznych.

* Galeria – wykładziny PCV w gabinetach stomatologicznych.

 

Nowoczesne, atestowane wykładziny PCV i Linoleum przeznaczone są do długiego użytkowania - nawet przy dużym natężeniu ruchu - ale pod warunkiem że uwzględni się ich zabezpieczenie. Aby zachować nienaganny wygląd podłogi, nie narażając jej na zarysowania a także wnikanie uciążliwych zabrudzeń w mikroskopijne pory wykładziny, należy ją zabezpieczyć specjalnymi powłokami polimerowymi (gdzie zamiast wosków jest zawarta duża ilość cząstek stałych). Najlepiej zrobić to od razu po jej zainstalowaniu.

Praktyka pokazuje że już po krótkim czasie użytkowania niezabezpieczonej wykładziny pojawiają się mocno zużyte miejsca (najczęściej ciągi komunikacyjne oraz powierzchnia pod fotelami biurowymi). Nawet najwyższej jakości wykładziny obiektowe nie są odporne na działanie piasku i innych mocno ściernych zabrudzeń użytkowych. Natomiast wykładzina zabezpieczona odpowiednimi dyspersjami polimerowymi zabezpiecza zarówno przed jej postępującym niszczeniem, wnikaniem uciążliwych zabrudzeń w głąb struktury wykładziny, a także ma właściwości antypoślizgowe – zgodnie z europejskimi normami.

Należy także podkreślić jeszcze jedną zaletę zabezpieczania wykładzin – jest nią niezwykle piękny, lśniący czystością wygląd podłogi, podkreślający prestiż i nadający przyjemny klimat obiektowi. Różnica w wyglądzie wykładziny jest zawsze pozytywnie zaskakująca dla naszych klientów, co i nas bardzo cieszy.

Dzięki praktyce, oraz używaniu najwyższej jakości chemii i maszyn potrafimy przywrócić piękny wygląd nawet mocno porysowanym i zniszczonym podłogom. Stosujemy wówczas specjalny program renowacji poliuretanowej.

Zobacz też inne artykuły:

Cennik

* Czyszczenie i renowacja wykładzin przemysłowych PCV i Linoleum

* Na czym polega renowacja posadzek i podłóg

CZYSZCZENIE

Dodatkowe informacje znajdą Państwo na naszych pozostałych stronach-   np:

www.HigienaPosadzek.pl

www.CzyszczenieProfesjonalne.pl

 

lub pod nr tel. 609 465 702

 

 

czyszczenie gliwice, czyszczenie opole, czyszczenie wrocław, czyszczenie kraków, czyszczenie kłodzko