Ogólny opis prac związanych z doczyszczaniem i zabezpieczaniem posadzek dyspersjami polimerowymi. (dotyczy podłóg wykonanych z wykładzin PCV (w tym rozpraszających ładunki elektryczne typu ESD), Linoleum, posadzek z gresu i podłóg z naturalnego kamienia)

 

 

Renowacja posadzek za pomocą zabezpieczenia powłokami polimerowymi jest poprzedzona stripowaniem chemicznym za pomocą zdzieracza usuwającego zabrudzenia z wgłębień i porów podłogi. Następnie po uprzednim wyschnięciu są nanoszone 3 warstwy dyspersji polimerowych w 1-2 godzinnych odstępach czasu. Jest to wysoko połyskowa, antypoślizgowa, impregnująca powłoka zabezpieczająca podłogę (zawierająca polimery z dużą ilością cząstek stałych w miejsce wosków) znacząco poprawiająca jej ochronę, strukturę, wygląd i bieżące zmywanie.

 

Zabezpieczona w ten sposób podłoga jest odporna na wnikanie zabrudzeń i wilgoci w głąb porowatej powierzchni, a jej  utrzymanie ogranicza się do powierzchniowego zmywania przy minimalnym zużyciu środków czyszczących. Ponadto poprawia się jej wygląd -  posadzka wyróżnia się głębokim połyskiem i wysoką estetyką.

Nasz serwis do procesu doczyszczania i  renowacji używa tylko i wyłącznie najwyższej jakości środków chemicznych do profesjonalnego zastosowania.

Jednak pracę przy zabezpieczaniu podłogi można przeprowadzać tylko w temperaturze posadzki co najmniej + 5 0C (najlepiej + 100 C). Producent  chemicznych środków zabezpieczających może wydać opinię dotyczącą właściwości  zabezpieczonej podłogi  i jej odporności na wnikanie brudu.

Oferujemy zawsze bezpłatny pomiar, dojazd i wycenę:

* Kontakt telefoniczny z serwisem czyszczenia: Tel.  609 465 702

Dodatkowe informacje na temat czyszczenia oraz zabezpieczania posadzek i podłóg znajdą Państwo na naszych pozostałych stronach:

www.CzyszczenieProfesjonalne.pl