Nowe inwestycje mieszkaniowe Wrocław 2022

Ciekawe miejsce zamieszkania.

Mieszkanie we Wrocławiu to szczerze olśniewająca sprawa. Co więcej jeśli chodzi tutaj o nowy lokal, w jakim będziemy mieszkać.

Przykładem inwestycji we Wrocławiu mogą być olśniewające Zielone Stabłowice. Osiedle Zielone Stabłowice to zespół siedmiu budynków wielorodzinnych umieszczony w zachodniej części Wrocławia. Lokalizacja osiedla stanowi jeden z najogromniejszych pozytywów inwestycji. Część mieszkań na najwyższej kondygnacji posiada antresole. Do każdego z mieszkań przylegają balkony, a w przypadku lokali parterowych – także przestronne tarasy naziemne. Następną zaletą owej lokalizacji jest obecność szkół i przedszkoli. W okolicy jest także odpowiednio rozwinięta sieć małych sklepów.

Będzie to szczerze świetne osiedle posiadające masę rozlicznych atutów. Warto zamieszkać w tak świetnej lokalizacji oraz o nic się nie martwić. Na dodatek na terenie będzie plac zabaw i park, a cały teren będzie zagrodzony. Wyśnione mieszkanie we Wrocławiu

Jeśli tylko rozglądasz się za nowymi mieszkaniami we Wrocławiu to bardzo faworyzowanym będzie dla Ciebie Śródmieście odnowa.

Budynek ma formę zamkniętego czworoboku z wewnętrznym zielonym dziedzińcem na poziomie 2 piętra i czteropoziomowym parkingiem, którego 2 poziomy znajdują się w piętrach podziemnych, a kolejne 2 – w części parterowej i w części pierwszego piętra. Na poziomie parteru pozostała umieszczona także część handlowo-usługowa przekazana na sprzedaż. Wejście do całkowitego kompleksu odbywać się będzie od strony północnej przez zabezpieczony reprezentacyjny hol wejściowy wraz z portiernią. Stąd dodatkowo będzie można dostać się schodami bądź dwiema windami na poziom wewnętrznego dziedzińca.

Jest to na prawdę niesamowita inwestycja idealna właśnie dla Ciebie. Dodatkowymi atutami inwestycji jest garaż, teren strzeżony i usługi w budynku, a także recepcja bądź sklep na terenie osiedla. Na prawdę warto zamieszkać w tak perfekcyjnym miejscu wraz z perfekcyjną lokalizacją. Rewelacyjna lokalizacja we Wrocławiu.

Swoje osobiste mieszkanie jest czymś, bez czego nie obędzie się ani jedna rodzina. Istotne, żeby mieszkanie to było w dobrej okolicy i było komfortowe oraz miało niepowtarzalny wygląd.

Takim mieszkaniem może być jedno z kwater w Rezydencji Borek. REZYDENCJA BOREK to w skrócie 16 bardzo luksusowych apartamentów stawianych w niesłychanie prestiżowej dzielnicy Wrocławia. Reprezentacyjny budynek gruntownie prezentuje się w sąsiedztwie eleganckich zabytkowych kamienic. Nowoczesności dodają mu zastosowane w elewacji duże powierzchnie przeszkleń, a połączenie szkła z piaskowcem zapewnia ekskluzywny wygląd. Wyrafinowane apartamenty wstaną w jednej z w najwyższym stopniu malowniczych dzielnic Wrocławia. Borek to obszar z długą tradycją budownictwa typu willowego, posiadająca niezwykłą atmosferę.

Rezydencja Borek to szczerze cudowne miejsce dla każdego. Każdy posiadacz poczuje się w tym miejscu bardzo komfortowo i miło, a świetna okolica sprawi, iż będziemy niezmiernie zadowoleni z apartamentu w tym miejscu.

Lokal mieszkalny prosto z marzeń.

Mieszkanie we Wrocławiu jest na prawdę imponującą sprawą, tym bardziej jeśli będziemy mieszkać w idealnej lokalizacji, której pozazdrości Ci każdy.

Przykładem może być klasyczne Osiedle RELAKS-PARTYNICE. Są tam bezspornie gotowe już mieszkania 2 oraz 3 pokojowe umieszczone całkowicie na terenie zamkniętym, jaki jest złożony z aż 8 budynków dwu piętrowych. Około znajdziemy kapitalne tereny zielone, co w znacznym stopniu sprzyja mieszkaniu w tej okolicy. Kolejnym plusem są Wyścigi Konne w sąsiedztwie oraz Park Południowy, a dodatkowo bardzo bliska lokalizacja do centrum handlowego na Bielanach. Obok znajdują się także przedszkola oraz szkoły. Także dostępne są mieszkania mające miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Jest to doborowa sprawa oraz na prawdę warto zamieszkać w tak idealnej okolicy. Z pewnością nikt się w tym miejscu nie zawiedzie. Jest to idealne miejsce dla Ciebie i całej twojej rodziny. Nie czekaj oraz zakup mieszkanie marzeń już w tym momencie.

Perfekcyjne mieszkanie specjalnie dla Ciebie

Jeżeli stale chciałeś posiadać cudowne, nowe mieszkanie to Lokum di Trevi będzie świetne dla Ciebie. Doskonała lokalizacja oraz oszałamiająca atmosfera to właśnie to co w tym miejscu znajdziesz.

Przy skrzyżowaniu ulicy Tarnogajskiej oraz Klimasa powstaje największe doskonałe osiedle mieszkaniowe. Na terenie, który do niedawna zdominowany był przez budownictwo typowo przemysłowe, kwitnie współczesne, komfortowe osiedle, inspirowane najbardziej nowoczesnym designem, przyjazne, funkcjonalne oraz bardzo miejskie innymi słowy wprost perfekcyjne właśnie dla Ciebie. Sercem osiedla będzie nowomodna, celowo zaprojektowana fontanna. W trosce o wysoki komfort i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców osiedle wyposażone będzie w monitoring i videodomofony. Do placów zabaw dopuszczenie będą posiadać jedynie mieszkańcy osiedla.

Wspaniała lokalizacja oraz najwyższe standardy sprawią, że nigdzie nie poczuł byś się lepiej. Nie warto czekać, czas zakupić mieszkanie znakomite dla Ciebie oraz twojej rodziny